חדשות

סידורים אחרונים בטדי

פרסום: 28.01.2013

צפו: כיצד מתקדמות ההכנות האחרונות לקראת בניית היציע החדש באיצטדיון טדי

בעוד שהאיצטדיונים בפתח תקוה, נתניה ותל אביב-יפו מוכנים ומזומנים לארח את משחקי אליפות אירופה, הרי שבאיצטדיון טדי, שיארח גם את גמר הטורניר, עומלים במרץ לקראת סיום היציע הדרומי שיהפוך את המגרש הביתי של בית"ר ירושלים, הפועל ירושלים והפועל קטמון, לפנינה אמיתית.

בסרטון המצורף אפשר לראות כיצד נראה כעת היציע החסר, וכמה הוא אוטוטו מוכן לארח את. אבל מה בעצם עוד נותר עד לסיום העבודות ומה כולל היציע?

אז ככה – קודם כל ראוי לציין שבסיום בניית היציע ופתיחתו לקהל הרחב, הוא יוכל לארח בקרבו 12,000 צופים, מה שיעמיד את תכולתו של האיצטדיון הירושלמי על 33,500 מקומות. סיום העבודות צפוי בחודש מאי, ומה שנשאר זה בעיקר פינישים – לצבוע אותו, לחבר חשמל, לארגן את כל ענייני התקשורת הקשורים לאיצטדיון וכמובן לשים בו כיסאות. בעיריית ירושלים מודעים לחשיבות של טורניר אליפות אירופה, ומשם נמסר שאירוע הפתיחה שלו יהיה האליפות עצמה.

למי מכם שמכיר את טדי, צפויה הפתעה בקשר ליציע החדש: בניגוד לשלושת היציעים הקיימים, צפויים המרווחים בין הכניסות למקומות הישיבה להיות קטנים יותר, מה שיתרום לכמות צופים גדולה יותר. כמו כן, השירותים לקהל הרחב יהיו משופרים – בעירייה מבטיחים יותר מזנונים, יותר חדרי שירותים וכמות רבה יותר של מקומות לצופים הנדרשים לכיסאות גלגלים. חוץ ממה שאפשר יהיה לראות ביציע עצמו, הרי שגם מתחתיו בונים: "מתחת ליציע הדרומי נמצאים מרכז ההתארגנות, חדרי התקשורת והעיתונאים שיכללו בין השאר חדר למסיבת עיתונאים שיכול לאכלס 80 אנשים.

טדי גם צפוי להצטייד בשני מסכי וידאו גדולים, שימוקמו ביציע הצפון מערבי והדרום מזרחי. גם יציע הכבוד צפוי לגדול ל-500 מקומות, ויציע תקשורת מודולרי ייבנה עבור האליפות.

איצטדיון טדי ייארח את המשחקים הבאים במהלך הטורניר:

6.6, בית 2: ספרד – רוסיה
9.6, בית 2: הולנד – רוסיה
11.6, בית 1: ישראל – אנגליה
18.6, גמר הטורניר

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי סידורים אחרונים בטדי