חדשות

עם הפנים לסרביה

פרסום: 23.01.2013

הנבחרת הצעירה סיימה מחנה אימון בן יומיים במשחק אימון מול הנבחרת הבוגרת, אותו הפסידו שחקניו של גיא לוזון 2:1

  • נבחרת צעירה חוגגת
  • ODKR8478
  • header2

מחנות האימון של הנבחרת הצעירה נוטים בזמן האחרון למקריות דרמטית. אחרי המחנה הקודם שהתקיים במקביל לאחת מסופות הגשמים הכבדות ביותר ברחבי הארץ, שאף סגרה את נתיבי איילון, הפעם התכנסה הנבחרת ביום הבחירות.

את חובתם האזרחית מילאו השחקנים בקלפי הקרובה למקום מגוריהם, ואחרי כן הגיעו כולם לשפיים שם נהנו הפעם ממזג אוויר שמשי ונאה. השחקנים של גיא לוזון ביצעו הפעם את כל האימונים שתוכננו להם,  והתפנו לאקורד הסיום של המחנה – משחק אימון מול הנבחרת הבוגרת באיצטדיון רמת גן.

אל הדשא של האיצטדיון הלאומי, שלא יארח משחקים בטורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות שייערך בארץ בקיץ, הגיעו שתי הנבחרות למשחק שאולי הוגדר כאימון, אבל בפועל ראה הרבה מאוד זיעה ומאמץ, למרות מזג האוויר הקריר. השחקנים ירדו לתאקלים בלי לפחד, ונרשמו גם מספר פציעות.

את השער הראשון הבקיע מואנס דאבור כבר בדקה ה-22. טאלב טואטחה הגביה כדור קרן, וחלוצה המוכשר של מכבי תל אביב נגח פנימה לשערו של אריאל הרוש באין מפריע. לבוגרים נדרשו חמש דקות בלבד כדי לאזן את התוצאה, כששמעון אבוחצירא מבקיע מקרוב אחרי הגבהה נהדרת של עמיתו בעירוני קרית שמונה, אלעד גבאי.

בדקה ה-34, השלימו השחקנים של אלי גוטמן את המהפך: אלירן עטר קיבל מסירת עומק יפה ממהראן ראדי, המשיך במסירה לחן עזרא והקשר המוכשר של מכבי חיפה השלים מבצע קבוצתי נאה, שגם חתם את תוצאת המחצית.

במחצית השנייה לא הובקעו שערים, והרגע המעניין שלה התרחש בדקה ה-50 כאשר עומר ורד, שנמנה על סגל הנבחרת הצעירה, קיבל בפעם הראשונה את חולצת הנבחרת הבוגרת: עופר ורטה, מגנה של מ.ס. אשדוד, נפצע 5 דקות בלבד אחרי שנכנס כמחליף במחצית המשחק, ומכיוון שגוטמן ערך חילופים רבים במהלך המחצית, לוזון "הלווה" לו את ורד.

לוזון סיכם בסיום המשחק את מחנה האימון: "בסך הכל היה מחנה אימון טוב לקראת משחק הידידות מול סרביה עוד שבועיים. המשחק אמנם לא היה בין המשחקים הטובים שלנו, לא הייתה יציאה טובה קדימה מעבר לקו הקישור, אבל בסך הכל השחקנים המשיכו את הקו אותו אנחנו מנסים לתרגל".

נבחרת צעירה: בוריס קליימן, אלי דסה, סארי פלאח (משה לוגסי/46), בן בוטבול, עידו לוי, טאלב טוואטחה, ניר ביטון (ישראל זגורי/60)סנטיהו סולליך (מוחמד כליבאת/46), אור ברוך, מואנס דאבור

נבחרת בוגרת: אריאל הרוש (דני עמוס/46), אלעד גבאי (שמואל שיימן/46), איתן טיבי (עופר ורטה/46, עומר ורד/50), דקל קינן (שרן ייני/46), שיר צדק (יואב זיו/46), אבי ריקן (עמרי בן הרוש/46), גל אלברמן (עוז ראלי/46), מהראן ראדי, חן עזרא (חנן ממן/46), אלירן עטר, שמעון אבוחצירא (עומר דמארי/46)

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים נבחרת ישראל ישראל עם הפנים לסרביה