חדשות

עדלאידע בנתניה

פרסום: 19.02.2013

בנתניה חגגו את פורים בעדלאידע בסימן עולמי - אז מה בדיוק היה שם?

netanya

חוץ מתחפושות, אוזני המן ומשלוחי מנות, אחד מסימני ההיכר הידועים ביותר של חג הפורים הוא תהלוכות העדלאידע המסורתיות, וזו שהתקיימה ביום ראשון בנתניה, אחת המארחות של טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות, לא אכזבה. המבלים שהגיעו לפני הצהריים לרחוב הרצל, נהנו משלל מיצגים, מופעים, תחפושות ססגוניות (כולל של ראש העיר מרים פיירברג-איכר, כמו שאפשר לראות בתמונה), ושלל אטרקציות נוספות כמו ליצנים, קוסמים, רקדנים ואמני רחוב.

כיעה למעמדה, הובילה פיירברג איכר את התהלוכה, ובגלל שהשנה הזו היא שנה בסימן ספורט בנתניה – עם חניכת האיצטדיון המפואר וגם מגרש האימונים המודרני, זכו המבקרים בעדלאידע לראות את ראש העיר עם לפיד המכביה, שליווה את התהלוכה, כשיחד איתה צעדו גם ארבעה ספורטאים מפורסמים – עודד מכנס, טל ברודי, אלכס אברבוך ואניה גוסטמלסקי.

  מי שהגיע נהנה גם מהשדרה ההוליוודית בה היה ניתן  לראות כוכבים כמו מרילין מונרו, אלביס פרסלי ומייקל ג'קסון, ושלל רכבי אספנות אמריקאים באדיבות מועדון החמש. בעדלאידע היה גם גלובוס ענק של ילדי כל העולם והתקיימו מופעי פלמנקו, ברייקדאנס, קפוארה, מתופפים אפריקאים ולהטוטני הקרקס הקווקזי. מקומם של הכשרונות המקומיים לא נפקד גם הוא, כשהמבקרים זכו להופעות מתלמידי בית ספר ותזמורות נוער ייצוגיות, להקות צעירות שונות, ופרפומרים רבים נוספים.

נתניה תארח ארבעה משחקים במסגרת אליפות אירופה, כשהראשון מביניהם יהיה משחק הפתיחה ב-5.6, אז ייפגשו ישראל ונורבגיה.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי עדלאידע בנתניה