חדשות

הכנה לקור

פרסום: 03.03.2013

בקור נוראי, הפסידה נבחרת ישראל הצעירה 2:0 לנבחרת הבוגרת במשחק אימון באיצטדיון רמת גן. עטר (17) וזהבי (50) כבשו

מואנס דאבור במדי הנבחרת הצעירה במהלך משחק אימון מול הנבחרת הבוגרת (צילום: עודד קרני)

מואנס דאבור במדי הנבחרת הצעירה במהלך משחק אימון מול הנבחרת הבוגרת (צילום: עודד קרני)

איצטדיון רמת גן אירח היום (רביעי) את משחק האימון בין הנבחרת הבוגרת לנבחרת הצעירה של ישראל, שחתם את יום האימונים של שחקניו של גוטמן, ואת מחנה האימון בן היומיים אליו התכנס הסגל של גיא לוזון.

כרגיל במשחקי אימון מהסוג הזה, השתמשו שני המאמנים בפלטפורמה שניתנה להם בעיקר לעשות ניסויים ולבדוק את המוכנות של הנבחרות שלהם: בעוד הצעירה מתכוננת לצמד משחקי האימון האחרונים לפני טורניר אליפות אירופה עד גיל 21 שייערך בישראל בחודש יוני, לסגל הבכיר מצפה עוד שבועיים וחצי המשחק הגדול של הקמפיין, באיצטדיון הלאומי נגד נבחרת פורטוגל, כשלאחר מכן הנבחרת טסה גם לבלפאסט, להתמודד מול נבחרת צפון אירלנד – שני המשחקים במסגרת המוקדמות למונדיאל שייערך בברזיל בשנה הבאה. יש לציין שהמשחק היה קצר מהרגיל – שתי מחציות של 40 דקות בלבד. ניתן גם לשים לב לשחקנים הנמנים על הנבחרת הצעירה ששיחקו דווקא בנבחרת הבוגרת, כמו אייל גולסה, טאלב טואטחה ובן והבה.

הקור העז ששרר באיצטדיון רמת גן, תרם לכך שהמשחק היה קצבי ונרשמו הזדמנויות רבות משני הצדדים, כאשר השער היחיד במחצית הראשונה הגיע בדקה ה-17: אלירן עטר נגח פנימה כדור שהגיע אליו משמאל, קליימן לא היה יכול להציל.

7 דקות מאוחר יותר, נפצע דקל קינן ברגלו, ונזקק לשני חברים מהצוות הרפואי של הנבחרת על מנת שיוכל לרדת מהמגרש. ערן זהבי החליף אותו, וקינן יעבור צילום אולטרה סאונד ביום חמישי, אז תיוודע חומרת פציעתו.

אחרי החילופים הרבים במחצית, השתלט בדקה ה-50 ערן זהבי על הכדור בערך 20 מטרים מהשער, בעט חד ועשה 0:2 – הכדור קפץ על הרצפה כאשר ברק לוי, שהחליף את בוריס קליימן, לא הצליח לעשות כלום.

הרכב הנבחרת הצעירה: בוריס קליימן (ברק לוי, 41), עומר ורד (אלי דסה, 41), יבגני ברקמן (אדי גוטליב, 41), עמרי בן הרוש (עידו לוי, 41), אופיר דוידזאדה, עאהד עזאם, סינטאיהו סלליק (מוחמד כליבאת, 41), משה לוגסי (עומר צלישר, 50), דור מיכה (אחמד עאבד, 50), מונס דאבור, אור ברוך.

הרכב הנבחרת הבוגרת: אריאל הרוש (אופיר מרציאנו, 41), אלעד גבאי (אייל משומר, 41), דקל קינן (ערן זהבי, 25), איתן טיבי , שיר צדק, אבי ריקן (טאלב טואטחה, 41) , גל אלברמן (אלמוג כהן, 41), מהראן ראדי (ויאם עמאשה, 41), חן עזרא (אייל גולסה, 41) , טל בן חיים (אופיר קריאף, 48), אלירן עטר (עוז ראלי, 41).

 

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי נבחרת ישראל הכנה לקור