חדשות

בועטים קדימה!

פרסום: 01.03.2013

ביום חמישי נסגרה בירושלים תערוכת האקספו - במסגרתה העמידה עיריית י-ם דוכן מיוחד לקראת טורניר היורו

משלחת אופ"א יחד עם אנשי ההתאחדות בדוכן בכנס בירושלים

משלחת אופ"א יחד עם אנשי ההתאחדות בדוכן בכנס בירושלים

מרתון ירושלים שהתקיים היום (שישי) היה אקורד הסיום לשבוע ספורטיבי מיוחד שנערך בעיר הבירה, והוקדש בין השאר גם לכדורגל, עם דגש על טורניר היורו עד גיל 21, בו תארח ירושלים את משחק הגמר ב-18.6 בקיץ הקרוב.

אז מה היה חוץ מהמרתון? בשלושת הימים שהובילו אליו, אירחו בנייני האומה את תערוכת הספורטס אקספו, שהוקדשה לספורט על כל סוגיו והיבטיו. בין אם מדובר בחברות ציוד ספורטיבי מסחריות שהקימו דוכנים בהם היה ניתן לראות את התוצרת החדשה והמעניינת שלהן, ובין אם מדובר בהרצאות מעניינות להן ניתן היה לשמוע, הפעילות הגופנית שלטה במתרחש, וכמות מבקרים רבה שטפה את האולם הירושלמים.

בין שאר הדוכנים בתערוכה, הקימה עיריית ירושלים אחד שהוקדש כולו לטורניר היורו, ואף כלל שתי אטרקציות אינטראקטיביות מעניינות. הראשונה, הייתה בעצם קאט-אאוט מקרטון, בו יכול כל מבקר לשים את עצמו בצילום יחד עם שחקני הנבחרת, ולקבל מגנט ממותג עם התמונה שלו ועם התאריכים של הטורניר.

האטרקציה השנייה הייתה מד חוזק בעיטה: מדובר במכשיר שבו מוזמנים המבקרים לבעוט במנוף, ואחר כך מקבלים ציון בנקודות לגבי עוצמת הבעיטה שלהם. כרגע, המחזיק בשיא הישראלי הוא לא אחר משחקנה של מ.ס. אשדוד, דוד רביבו, שקבע 835. אנשי הדוכן הבטיחו שמי ששובר את השיא יקבל חולצה של נבחרת ישראל במתנה, והכי קרוב שהגיע דווקא לא היה אורח, אלא לוחם טא קוואן דו, שעשה מיצג של אמנות הלחימה עם חבריו, וקיבל ציון על הבעיטה של 795. מאנשי הדוכן נמסר: "כל רגל שלו הייתה פשוט ענקית".

אך המטרה המוצהרת של האקספו הייתה כאמור לשמש כמקום החלוקה של הערכות עבור רצי המרתון, שבסופו של דבר היה הצלחה כבירה, וירושלים אכן הולכת ובונה את עצמה כבירת ספורט, ויחד עם הארנה החדש שאמור להסתיים לבנות והיציע הדרומי באיצטדיון טדי, לוח השנה הספורטיבי בהחלט כולל עצירות חשובות בעיר שעל ההר.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי בועטים קדימה!