חדשות

על קו הסיום

פרסום: 03.03.2013

ההכנות ליורו הולכות ונשלמות, ואנשי ההתאחדות ואופ"א מצאו זמן לרוץ במרתון ירושלים

הרצים האמיצים מההתאחדות לכדורגל מפגינים גאוות יחידה ויורו!

הרצים האמיצים מההתאחדות לכדורגל מפגינים גאוות יחידה ויורו!

כתבנו לכם כבר על הדוכן שלשל טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות בתערוכת האקספו הספורטיבית בבנייני האומה בירושלים, ועל כך שבשלושת הימים שלה, התערוכה הובילה למרתון ירושלים, שנערך ביום שישי ה-1.3. ובכן, במהלך השבוע הספורטיבי הזה התקיים בישראל גם ביקור של משלחת אופ"א, שחוץ מלחוות את דעתם על הדוכן הנאה שהקימה ההתאחדות לכדורגל בתערוכה, גם בדקה את האיצטדיונים שיארחו את משחקי הטורניר בחודש יוני.

הבדיקות של האיצטדיונים כללו נושאים כמו ניראות ומיתוג, פעילויות שיווקיות שנערכות בהתאחדות, תיאום המערכות השונות למכירת כרטיסים והמוכנות הרפואית בכל אחד מהאיצטדיונים, כולם כמובן צריכים לעמוד בכל הסטנדרטים של אופ"א.

מנהל הטורניר, רונן הרשקו סיכם את הביקור: "היה ביקור מקיף וממצה. אנשי אופ"א הביעו שביעות רצון מרמת המוכנות הכללית שלנו לקראת הטורניר. לעניין אירוח המשחקים בטדי, לרבות אירוח משחק הגמר – אכן המצב הקיים כיום לא עמד בציפיות מבחינת לוחות הזמנים אל מול התקדמות הבנייה אך, קיבלנו הבטחה גורפת מכל הגורמים האחראים כי אצטדיון טדי יהיה מוכן בזמן ואנו בטוחים כי כך יהיה. הסיור שהתקיים הינו האחרון ולמעשה בפעם הבאה שכל המשלחת הזו תגיע לכאן – זה יהיה לטובת הטורניר עצמו".

אבל הרשקו לא הסתפק בכך ולסיום הביקור הוא, יחד עם משלחת לא קטנה בכלל מההתאחדות, החליטו להשתתף באירועי המרתון. בין המשתתפים בשלל המקצים במהלך האירוע, ניתן למנות את מיכל גרונדלנד, דוברת ההתאחדות ומנהלת התקשורת במהלך הטורניר, את ניר ינקלביץ' מנהל אגף הליגות המקצועניות בהתאחדות והמנהל הספורטיבי של הטורניר, שרצו במקצה של ה-10 קילומטר, יחד עם פיטר נורדסטרום, מנהל הטורניר מטעם אופ"א וטימו בלמן ו-וויש פאטל – שני המנהלים הספורטיבים של הטורניר מטעם האירגון האירופאי.

אמיר נבון, מנהל האגף המשפטי בהתאחדות ביום יום ואחראי התחבורה במהלך הטורניר ואבי לוי, מנהל אגף הליגות החובבניות והמנהל הספורטיבי של איצטדיון טדי במהלך הטורניר, רצו את חצי המרתון והרשקו עצמו השלים את כל 42,195 הקילומטרים של הריצה הארוכה, וסיים במקום ה-24 מתוך 126 בקטגוריה שלו.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי על קו הסיום