חדשות

התרבות והספורט

פרסום: 24.04.2013

בירושלים ייערך בשבת הקרובה אירוע שבתרבות בסימן ספורטיבי, ואחד מן האורחים יהיה מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון, שיספר על היורו עד גיל 21 שייערך בישראל

luzon

אחד האורחים בשבתרבות – גיא לוזון (צילום עודד קרני)

ביום שבת הקרוב (27/4), ייארח המנהל הקהילתי של השכונות הירושלמיות גבעה צרפתית, גבעת המבתר, צמרת הבירה ורמות אשכול, אירוע של שבתרבות שיוקדש כולו לספורט.

שבתרבות היא סדרה של אירועים שנערכת בשבת בבוקר במגוון ערים ברחבי הארץ, שבהם מגיעים אוחרים ומדברים על נושאים שונים, כמו אקטואליה, פוליטיקה, תרבות ובמקרה שלנו על ספורט.

את האירוע ינחה שדר ועורך הספורט של הערוץ הראשון עמית הורסקי, והוא ישוחח עם ארבעה אורחים מהתחום. הראשון מביניהם הוא מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל גיא לוזון, שיגיע כדי לשוחח עם הורסקי על אליפות אירופה לנבחרות צעירות עד גיל 21, שתיפתח ב-5.6 ותתקיים בישראל. ירושלים היא אחת הערים המארחות של האליפות, ואיצטדיון טדי נבחר לארח את משחק הגמר.

גם איציק קורנפיין, יו"ר בית"ר ירושלים, יגיע כדי לשוחח עם הורסקי, ולדבר איתו על הטלטלה שעוברת הקבוצה, שכזכור עדיין לא הבטיחה את הישארותה בליגה באופן סופי (אך נראה שהיא קרובה לכך), וגם "האווירון" אלון מזרחי, מאמן הפועל פתח תקוה כיום ומלך שערי הליגה הישראלית בכל הזמנים ושחקן נבחרת ישראל לשעבר, שידבר על הכיוון אליו הולכים הכדורגל הישראלי, הנבחרות הישראליות, חלוצים ומאמנים.

עוד דמות מוכרת תהיה אורי לוי, לשעבר מנהל מחלקת הספורט של הערוץ הראשון. לוי ידון בהיבטים התקשורתיים בנושאים שונים כמו בית"ר והיורו לנבחרות צעירות.

הכניסה לאירוע היא חופשית, והוא יחל בשעה 11:15, במנהל הקהילתי הגבעה הצרפתית ברחוב ההגנה 13 (כניסה דרך המנהרה). האירוע מתאים לשומרי שבת.

ירושלים כאמור תארח שלושה משחקים במסגרת השלב המוקדם באליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21.

לרכישת כרטיסים למשחק בין ספרד לרוסיה ב-6.6, לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק בין הולנד ורוסיה ב-9.6, לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק בין ישראל ואנגליה ב-11.6, לחץ כאן

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי ישראל התרבות והספורט