חדשות

"יש לנו שחקנים כדי לזכות"

פרסום: 17.04.2013

עם תשעה נצחונות רצופים ויותר מ-800 דקות ללא ספיגה, פלא שהאנגלים בטוחים שהם הולכים על כל הקופה?

שחקני נבחרת אנגליה הצעירה חוגגים אחרי עוד שער מול אוסטריה (צילום: UEFA.COM)

שחקני נבחרת אנגליה הצעירה חוגגים אחרי עוד שער מול אוסטריה (צילום: UEFA.COM)

ביום בו יפתחו נבחרות ישראל ונורבגיה את אליפות אירופה לנבחרות צעירות בנתניה, תשחק שתי הנבחרות שנחשבות לחזקות יותר בבית, אנגליה ואיטליה, באיצטדיון בלומפילד.  הראשונים, מולם תתמודד נבחרת ישראל ב11.6 באיצטדיון טדי, מגיעים לאליפות כשהם אולי בכושר הטוב ביותר מבין שמונה הנבחרות.

הניצחון האחרון של השחקנים של סטיוארט פירס, 0:4 על אוסטריה במשחק הידידות בחודש שעבר, היה התשיעי שלהם ברציפות. למעשה, כבר יותר מ-800 דקות שהאנגלים לא ספגו שער, הפעם האחרונה שלהם הייתה בהפסד 2:1 לנבחרת בלגיה, אי שם בנובמבר 2011. פירס, אחד מגדולי הבלמים האנגלים אי פעם, שאף הגיע עם הנבחרת שלו לחצי גמר המונדיאל ב-1990, הוא השראה עצומה עבור השחקנים שלו.

"זה אדיר. אני לא חשוב שפגשתי אדם עם תשוקה גדולה יותר במהלך הקריירה שלי", מספר קונור וויקהאם, חלוצה של סנדרלנד והמצטיין על המגרש במשחק מול אוסטריה, ומרחיב:"בחדר ההלבשה אתה מרגיש את זה, ואתה רואה את זה בדרך שבה הוא מתנהל וכל השחקנים ניזונים מהאנרגיות שהוא משחרר".

פירס, שהיה ידוע בקריירת המשחק שלו תחת הכינוי סייקו, כנראה יודע להיות מוטיבטור טוב לשחקנים שלו, כך לפי חלוץ ה"מקאמס": "לאורך כל השנה האחרונה הוא התעקש על חשיבות השמירה על שער נקי, ועל זה שהגנה מתחילה כבר מקדימה. זה עניין של כל הקבוצה, לא משנה איפה הכדור, לצאת ולהגן עליו. עשינו את זה טוב מאוד, וזה ניכר גם בתוצאות שלנו, הרי זה לא מקרי שנצחנו תשעה משחקים מתשעה ולא ספגנו. אני חושב שכל משחק ששיחקנו שלטנו בו, וכל מי שצפה בנו יודע שיהיה קשה לנצח אותנו באליפות בישראל".

על השחקנים של האריות הצעירים נמנים שמות כמו ג'ורדן הנדרסון, ראהים סטרלינג, ג'ונג'ו שלבי ו-ווילפריד זאהה.  "יש לנו שחקנים צעירים וגם שחקנים מנוסים, אין לנו ממש נקודה חלשה ואני חושב שיהיה קשה לנצח אותנו", ממשיך וויקהאם, שמאמין שאנגליה יכולה ללכת עד הסוף: "אנחנו יכולים להגיע לאליפות בראש מורם, גאים במה שעשינו. יש לנו את אחת הקבוצות הטובות ואנחנו נגיע כפייבוריטים לזכייה".

גם ג'וש מקקארן מצ'לסי מרגיש כמו וויקהאם. הקשר, שהעונה מושאל למידלסבורו מליגת המשנה באנגליה, טוען שיש לאנגלים הרבה מה להציע: "יש לנו רוח קבוצתית מצוינת, ויש לנו את שחקנים שיכולים להביא אותנו את התואר. אנחנו יודעים מה אנחנו עושים, זה תלוי בנו".

לרכישת כרטיסים למשחק של אנגליה נגד איטליה – לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק של אנגליה נגד נורבגיה – לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק של ישראל נגד אנגליה – לחץ כאן

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי "יש לנו שחקנים כדי לזכות"