חדשות

כבוד לספורט בנתניה

פרסום: 22.04.2013

עיריית נתניה ערכה טקס לספורטאים מצטיינים, ובירכה את שני שחקני מכבי המקומית עידו לוי ועומרי בן הרוש לקראת טורניר היורו בו ייצגו את העיר

 

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון עם ראש העיר נתניה מרים פיירברג-איכר, ושני שחקני נבחרת ישראל הצעירה עידו לוי ועומרי בן הרוש (צילום: רן אליהו)

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון עם ראש העיר נתניה מרים פיירברג-איכר, ושני שחקני נבחרת ישראל הצעירה עידו לוי ועומרי בן הרוש (צילום: רן אליהו)

הערב (שני) חגגה עיריית נתניה, שחרטה את דגלה את דגל הספורט, את ההישגים הספורטיביים הגדולים של השנה החולפת ואת האנשים שאחראים להם. הטקס, בו חולקו פרסים ל-42 מצטיינים שזכו להישגים יוצאי דופן בתחום הספורט.

את הטקס, שמתקיים זו השנה השישית, ערכה העירייה באיצטדיון החדש בעיר, שייארח את משחק הפתיחה של אליפות אירופה עד גיל 21 שתתקיים בחודש יוני, וכמו כן ייארח גם שלושה משחקים נוספים כולל את אחד מחצאי הגמר. בין 42 הספורטאים להם הוענק האות, ניתן למצוא את ירדן ג'רבי, שזכתה במקום הראשון באליפות ישראל עד 63 ק"ג ובמקום השני באליפות אירופה באותה קטגוריית משקל. עוד ספורטאית לה יוענק היום האות היא אניה גוסטמלסקי, שזכתה במקום הראשון באליפות ישראל ב-50 מטר חופשי, גב ופרפר ובמקום השני במשחה 100 מטר גב.

גם הספורטאי האולימפי אלון מנדל נמנה על מקבלי האות, אחרי שזכה במקום הראשון באליפות ישראל ב-50 מטר פרפר וב-100 מטר פרפר והיה חלק מנבחרת השליחים שהגיעה למקום השביעי במשחה 4 כפול 100 מעורב.

"אנחנו מוקירים אתכם, הספורטאים המצטיינים, על העבודה הקשה וההישגים המהווים גאווה לעיר", אמרה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, והוסיפה: "נתניה, עיר של ספורט ותיירות בלתי פוסקת, תארח בחודש יוני השנה את אליפות אירופה בכדורגל, את משחקי המכביה, את הליגה הישראלית בכדורעף חופים וכדורגל חופים, ושלל אירועי ספורט אחרים".

במסגרת הטקס, העניקו ראש העיר ויו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, מגן לברכת הצלחה לשני שחקני מכבי נתניה והנבחרת הצעירה, עומרי בן הרוש ועידו לוי, שייצגו את העיר נתניה ואת מדינת ישראל במסגרת הטורניר בחודש יוני. לוזון דיבר גם הוא על הקשר המיוחד של נתניה לספורט: "ערב זה הוא גאווה גדולה לעיר נתניה ובעיקר לראש העיר שהובילה את הספורטאים להישגים המרשימים. העיר נתניה היא שותפה לדרך שלנו ובשל כך הענקתי לראש העיר את גמר גביע המדינה שיתקיים כאן, וכמו כן במשחקי היורו הקרוב הבית של הנבחרת הישראלית יהיה כאן".

נתניה תארח במהלך האליפות שלושה משחקים בשלב המוקדם וכן את אחד ממשחקי חצי הגמר

לרכישת כרטיסים למשחק הפתיחה בין ישראל לנורבגיה באיצטדיון החדש לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק בין גרמניה וספרד באיצטדיון החדש לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק בין רוסיה וגרמניה באיצטדיון החדש לחץ כאן

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כבוד לספורט בנתניה