חדשות

"כדורגל הוא כלי לחינוך"

פרסום: 24.04.2013

בטקס חגיגי שנערך במתחם האימונים בקרית שלום, הכריזו שרת התרבות והספורט לימור לבנת ויו"ר ההתאחדות לכדורגל מר אבי לוזון על פתיחת שבוע הספורט לשנת 2013

צילום קבוצתי של המשתתפים בטקס (עודד קרני)

צילום קבוצתי של המשתתפים בטקס (עודד קרני)

 

בטקס חגיגי שנערך היום (שלישי) במתחם האימונים של האלופה הטרייה מכבי תל אביב בקרית שלום, במעמד שרת התרבות והספורט לימור לבנת ובנוכחותם של מכובדים רבים, יצא לדרך שבוע הספורט בישראל לשנת 2013. עוד כיבדו בנוכחתם את האירוע שחקני הנבחרת הצעירה, שישתתפו בקיץ באליפות אירופה עד גיל 21 שתיערך כאן בארץ, וכמו כן יו"ר הנהלת ההתאחדות לכדורגל מר אבי לוזון. שבוע הספורט יתקיים ברחבי הארץ ויתחיל ביום שישי ה-26 לאפריל.

השרה לבנת עלתה לנאום, ואחרי שניצלה את ההזדמנות לברך את מכבי תל אביב על התואר, סיפרה על ההצלחה של האירוע: "זו השנה השלישית של שבוע הספורט, והוא רק עולה ועולה כפורח". היא  ציינה שבין השאר, משתתפות באירוע 170 רשויות מקומיות וכחצי מיליון ישראלים יעסקו בפעילויות ספורטיביות. אחרי לבנת עלה לנאום יושב הראש לוזון, בירך גם הוא את הצהובים, ואמר: "זהו שבוע המודעות לספורט, שעיקרו הוא חינוך לאורח חיים בריא, לערכים ולמצוינות. אין זו קלישאה שהחינוך מתחיל מלמטה ושדרך הכדורגל נוכל לגדל כאן אזרחים טובים יותר". לוזון גם התוודה על ההרגלים הספורטיביים שלו עצמו: "הייתי רוצה לעסוק יותר בספורט אבל קצת קשה לי בגלל שאין לי הרבה זמן. כשיש לי ערבים פנויים, אני משתדל לצאת להליכה ברחוב בשקט ואין יותר טוב מזה בשביל הבריאות והנפש".

אחרי הנאומים, ניגשו לבנת ולוזון, יחד עם יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט מר איציק לארי וסגל הנבחרת הצעירה לתמונה קבוצתית, שלאחריה ערכו השחקנים משחק אימון על משטח הדשא הסינטטי.

 

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי ישראל "כדורגל הוא כלי לחינוך"