חדשות

שגרירי הכדורגל

פרסום: 10.04.2013

לרגל תחילת מכירת הכרטיסים לטורניר היורו עד גיל 21, הגיעו שגרירי המדינות שיתארחו בטורניר לארוחת צהריים משותפת במסעדת מסה, וחנכו גם את הכדור המיוחד של הטורניר

לרגל תחילת מכירת הכרטיסים לטורניר היורו, אירחו אתמול (שלישי) יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, וסמנכ"ל אירופה במשרד החוץ, רפי שוץ, את שבעת שגרירי המדינות שהעפילו לטורניר היוקרתי, למפגש היכרות וארוחת צהרים משותפת

במהלך המפגש שנערך במסעדת "מסה" בתל-אביב, חשפו לוזון ושוץ בפני השגרירים את ההערכות של ישראל לקראת הטורניר ברמה המקומית וברמה הבינלאומית וההסברתית, שכן כידוע, הטורניר עתיד להיות משודר ל-140 מדינות ברחבי העולם ולמשוך למגרשים בישראל תיירים חובבי ספורט, סקאוטים, משפחות השחקנים, בכירים מעולם הכדורגל ואזרחי המדינות השונות השוהים בישראל.

לפני שהתפנו הנוכחים לארוחת צהריים משותפת, עליה היה אמון השף אביב משה, גם הוא חבר טורניר היורו, העביר מנהל הטורניר רונן הרשקו מצגת מפורטת לגבי אירוח המשחקים, האירועים הנלווים והפעילות הענפה של הוועדה המארגנת המקומית לקראת הטורניר.

עם תחילת מכירת הכרטיסים לטורניר, למעלה מעשרת אלפים אוהדים כבר הבטיחו את מקומם במשחקי הנבחרת הצעירה של ישראל וקצב מכירת המנויים והכרטיסים עולה מיום ליום. ההתאחדות שמה לעצמה למטרה למלא את האצטדיונים בכל המשחקים ולשם כך ישנם שיתופי פעולה עם הרשויות המקומיות המארחות את המשחקים.

בין הנוכחים באירוע: שגריר גרמניה אנדריאס מיכאליס, שגריר איטליה פרנצ'סקו מריה טאלו, שגריר הולנד קאספר קורנליס ג'ונס, שגריר נורבגיה סווין ריידר סווג', שגריר רוסיה סרגיי יקובלב וסגן שגריר אנגליה רוב דיקסון.

בזמן האירוע, לגמרי במקרה, נכח במסעדה, גם מאמן מכבי ת"א, אוסקר גארסיה, שניצל את ההזדמנות להחליף מספר מילים עם שגריר ספרד בישראל פרננדו קארדררה סולר ואף לבדוק את  הכדור הרשמי של הטורניר – ששלחה במיוחד לאירוע היצרנית אדידס.

מי שעוד הגיע לברך את הדיפלומטים המכובדים היה לא אחר מאשר ראש הממשלה לשעבר, מר אהוד אולמרט, שרבים מיושבי השולחן מכירים אותו היטב בשל עבודה משותפת עימו בימיו כראש ממשלה.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים שגרירי הכדורגל