חדשות

אייל גולן קורא ליורו

פרסום: 07.05.2013

אייל גולן הוא הזמר אותו בחרו יחדיו אופ"א וההתאחדות לכדורגל, והוא ישיר את שיר האליפות במהלך טקס הפתיחה ב-5.6 בנתניה.

גם הוא מחכה כבר לשריקת הפתיחה של הטורניר. אייל גולן

גם הוא מחכה כבר לשריקת הפתיחה של הטורניר. אייל גולן

עוד פחות מחודש לטורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות, וההתרגשות כבר מתחילה. שני דברים מעניינים שקרו השבוע היו הבחירה הרשמית של הזמר אייל גולן לשיר את שיר האליפות, והסרטון בו השתתפו שלל מפורסמים מישראל שקורא לכולנו להגיע למשחקי היורו, שייערכו בפתח תקוה, נתניה, תל אביב יפו וירושלים.

כולנו עדיין מזמזמים את הוואקה וואקה של שאקירה ממונדיאל 2010, או מהיורו בשנה שעברה שעמד בסימן הזמרת אושיאנה, ועכשיו אופ"א וההתאחדות לכדרוגל החליטו ובחרו שהמבצע יהיה לא אחר מאייל גולן, אחד הזמרים המצליחים והפופולריים ביותר ישראל,

גולן אמר: "התרגשתי מאוד כש-  UEFA פנו אליי בבקשה לייצג  את ישראל ולפתוח את אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות צעירות. החיבור שלי לכדורגל ידוע לכולם,  אני גאה לייצג ישראל בכל הזדמנות בה אני יכול". גולן הוסיף, "ברגע שהוחלט על שיתוף הפעולה, עבדתי יחד עם מיטב המוזיקאים בארץ על מנת למצוא את השיר המתאים ביותר למעמד ולרוח ולערכים של UEFA. כולי תקווה כי יהנו מהשיר וכמובן שאני מייחל להצלחה של נבחרת ישראל בטורניר".

טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות שיתקיים לראשונה בישראל בין ה- 5-18 ביוני, הוא אחד מאירועי הספורט היוקרתיים והמכובדים שזכתה ישראל לארח והינו בעל חשיבות רבה הן בזירה המקומית והן בזירה הבינ"ל שכן ישראל תהיה במרכז הבמה האירופית ובכך תוכל למנף את הספורט,  התיירות,  התשתיות והרוח הישראלית.

השיר יבוצע בטקס פתיחת הטורניר שיתקיים ביום רביעי 5/6/2013 באצטדיון בנתניה ויועבר בשידור חי למיליוני צופים בכ-140 מדינות ברחבי העולם.

רונית גלסמן מנהלת השיווק של הטורניר מטעם ההתאחדות לכדורגל: "בניגוד לשיתופי פעולה שביצענו עם איל גולן בעבר, כעת מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית שכן מדובר בכתיבה וביצוע של השיר הרשמי של הטורניר ומעבר לחשיפה הבינלאומית בטקס הפתיחה, יתלווה לשיר  קליפ שעתיד להיות משודר בערוצי הספורט המובחרים ברחבי אירופה".

במקביל – הופץ גם הסרטון הזה לקראת האליפות בהנחייתה של גל גדות היפה ובהשתתפות של כמה מהסלבריטאים היותר מפורסמים שיש בעיר.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי ישראל אייל גולן קורא ליורו