חדשות

סגל הולנד ליורו

פרסום: 18.05.2013

מאמן נבחרת הולנד הצעירה, קור פוט, הודיע על הסגל הסופי של הכתומים לאליפות אירופה עד גיל 21. 12 מהשחקנים שזימן פוט כבר רשמו הופעה בנבחרת הבוגרת

זימון בכורה מפתיע לסגל. ממפיס דפאי (צילום באדיבות UEFA)

זימון בכורה מפתיע לסגל. ממפיס דפאי (צילום באדיבות UEFA)

מאמן הולנד הצעירה קור פוט הכריז ביום שישי על הסגל הסופי של 23 השחקנים לטורניר היורו עד גיל 21, כשההפתעה העיקרית היא הכללתו של חלוץ פ.ס.וו, ממפיס דפאי, שעדיין לא רשם הופעה במסגרת הגיל הזו. החלוץ בן ה-19 שיחק בנבחרות הצעירות יותר של הולנד עד כה, וכבש שבעה שערים בנבחרת עד גיל 19. העונה, ב29 משחקים רשמיים, כבש שלושה שערים ובישל שמונה, והוא יכול לשחק גם בעמדת הקיצוני השמאלי.

חוץ מדפאי, ניתן להגיד שהסגל של הכתומים מנוסה מאוד, כש-12 מהשחקנים שיגיעו לישראל כבר רשמו הופעות בנבחרת הבוגרת, ושניים נוספים זומנו לשם בעבר. פ.ס.וו ופיינורד שלחו חמישה שחקנים כל אחת לסגל (אחד משחקני פ.ס.וו שיחק העונה כמושאל בוואאלווייק), ובאופן מפתיע, יטרו ווילמס, המגן השמאלי של הקבוצה מאיינדהובן, נופה מהסגל ברגע האחרון, כמו גם ג'פרי ברומה מהמבורג וחלוץ כרונינגן חנרו זיפוייק שהיה מלך השערים במוקדמות.

שמות מעניינים שכן יגיעו, הם שני המגינים מאיאקס, דיילי בלינד (הבן של דני) וריקרדו ואן ריין, שהיוו מרכיב חשוב באליפות בה זכתה קבוצתם, חברם להגנה פטריק ואן אאנהולט שהושאל העונה מצ'לסי לוויטסה ארנהם, קשר פ.ס.וו קוויין סטרוטמן ששיחק 6 פעמים במוקדמות גביע העולם העונה עם הנבחרת הבוגרת, ושני החלוצים לוק דה יונג ואולה יון ממנשנגלדבאך ובנפיקה בהתאמה.

פוט סיפר היום על הציפיות שלו מהאליפות: "המטרה היא זכייה בתואר, אחרת לא היינו טורחים בכלל לנסוע לישראל. להגיד שמצופה מאיתנו להפוך לאלופי אירופה תהיה אולי הגזמה, אבל אנחנו בהחלט מועמדים, יחד עם מדינות בעלות סגלים חזקים כמו ספרד, אנגליה, איטליה וגרמניה, בהן אסור לנו לזלזל. השחקנים הולכים להרוויח בגדול מהניסיון שיקבלו בתחרות הזו".

פוט הכין את עצמו גם למקרה של פציעות, וזימן את קשר הרקלס אלמלו, לרין דוארטה, על מנת שיהיה סטנד ביי למקרה של פציעה.

הסגל המלא:

שוערים:

מרקו ביזוט (כרונינגן), ניק מארסמן (גו אהד איגלס – מושאל מטוונטה), ירואן זואט (וואלווייק – מושאל מ-פ.ס.וו)

הגנה:

פטריק ואן אאנהולט (ויטסה – מושאל מצ'לסי), דיילי בלינד (איאקס אמסטרדם), מייק ואן דר הורן (אוטרכט), קלווין לארדאם (פיינורד), ברונו מרטינס אינדי (פיינורד), בראם נויטינק (אנדרלכט), ריקרדו ואן ריין (איאקס אמסטרדם), סטפן דה וריי (פיינורד)

קישור:

יורדי קלאסיה (פיינורד), לירוי פר (טוונטה), מרקו ואן חינקל (ויטסה), אדם מאהר (א.ז. אלקמאאר), קווין סטרוטמן (פ.ס.וו), טוני טרינידאדה דה וילניה (פיינורד)

התקפה:

ממפיס דפאי (פ.ס.וו), אולה יון (בנפיקה), לוק דה יונג (מנשנגלדבאך), פלוריאן יוזפזון (וואלווייק), יורגן לקאדיה (פ.ס.וו), ג'ורג'יניו וויינאלדום (פ.ס.וו)

הולנד תתחיל את המשחקים שלה ב-6.6 מול גרמניה באיצטדיון המושבה בשעה 21:30, תמשיך לקרב מול רוסיה באיצטדיון טדי ב-9.6 בשעה 19:00 ותסיים מול ספרד החזקה ב-12.6, שוב במושבה (19:00).

לרכישת כרטיסים למשחק של הולנד וגרמניה, לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק של הולנד ורוסיה, לחץ כאן

לרכישת כרטיסים למשחק של הולנד ספרד, לחץ כאן

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי הולנד סגל הולנד ליורו