חדשות

צועדים אל היורו

פרסום: 03.05.2013

2000 תלמידי חטיבות ביניים באם המושבות השתתפו בצעדת פתח תקוה המסורתית, שבסיומה נערך הפנינג גדול בסימן טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות

המשתתפים הגאים בצעדת פתח תקוה במתחם היורו (צילום באדיבות עיריית פתח תקוה)

המשתתפים המרוצים בצעדת פתח תקוה במתחם היורו (צילום באדיבות עיריית פתח תקוה)

חודש לפני פתיחת אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21, וההכנות שבעיצומן ממשיכות. אחת מהערים שיארחו משחקים במהלך הטורניר, פתח תקוה, לא מפסיקה לארגן אירועים בסימן משותף של ספורט והטורניר, והיום (שישי), נערכה שוב בעיר צעדת פתח תקוה, כמו בכל שנה בעשור האחרון, בהשתתפות חטיבות הביניים באם המושבות – סדר גודל של כ-2000 תלמידים.

במקום הוצב אוטובוס ממותג יורו מטעם ההתאחדות לכדורגל, על שלל הפעילויות שהוא מציע, כגון הולכי קביים, להטוטנים, די ג'יי ועוד, שדאג לעשות שמח ולהקפיץ לשמיים את דור העתיד של פתח תקוה. התלמידים זכו לקבל תצלומים למזכרת על גבי מגנט ממותג יורו, תמונות של שחקני נבחרת ישראל, גלויות יורו והפתעות רבות נוספות.

מי שכמובן דאג לבקר ולברך את התלמידים הוא ראש העירייה, עו"ד אורי אוהד, שלא פספס את ההזדמנות להשתתף בפעילויות היורו בצוותא עם התלמידים, המורים ומנהלי בית הספר.

אוהד אמר לסובבים: "ככל שטורניר היורו מתקדם אני חש את הדופק החזק של הציבור, שמחכה בקוצר רוח לפתיחת המשחקים. אני יכול לבשר לכם כאן שכבר בתחילת השבוע הבא נוציא כרטיסים למכירה במחירים מוזלים במיוחד לתושבי העיר פ"ת, באמצעות המתנ"סים שלנו החולשים על פני כל העיר. כמו כן אני מבטיח שנעשה מאמץ גדול לסבסוד מלא לכרטיסים לכל המשחקים שייערכו באצטדיון המושבה, עבור מי שידו אינה משגת. אני קורא לכל תושבי העיר פתח תקוה לבוא לאצטדיון החל מה-6.6.13, צפויה לעיר חגיגה גדולה".

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים צועדים אל היורו