חדשות

"אנחנו צריכים יותר מחויבות"

פרסום: 08.06.2013

מאמן נבחרת אנגליה סטיוארט פירס יודע מה היה חסר מול איטליה, ומה הוא צריך מול נורבגיה

"לא הפכנו להיות קבוצה גרועה בן לילה". מאמן אנגליה סטיוארט פירס (צילום: UEFA.COM)

"לא הפכנו להיות קבוצה גרועה בן לילה". מאמן אנגליה סטיוארט פירס (צילום: UEFA.COM)

נבחרת אנגליה היא המאכזבת הגדולה של משחקי הסיבוב הראשון באליפות אירופה לנחרות צעירות עד גיל 21, אחרי שיותר מההפסד לאיטליה 0:1, היכולת שהציגה הייתה מתחת למה שהתרגלנו לקבל מהם, בטח במשחקי ההכנה ובמהלך הקמפיין. האנגלים ספגו את השער הראשון שלהם אחרי כמעט 900 דקות נקיות, והערב (שבת) מול נורבגיה הם ינסו לשפר את המצב שלהם בבית, כשהפסד יכול לשלוח אותם הביתה.

שמנו מאחור את ההפסד לאיטליה ושכחנו ממנו. זה היופי בטורנירי כדורגל, אפשר לשנות הכול ברגע. אנחנו צריכים יותר מחויבות, אנרגיה ודרייב מול נורבגיה. יותר מדי שחקנים לא הגיעו למשחק נגד איטליה. הפעם הם יגיעו", אמר המאמן האנגלי המנוסה במעמדים האלה, סטיוארט פירס.

לרשותו של פירס יעמדו הערב ווילפריד זאהא, שהתאושש מפציעתו וצפוי לפתוח בחוד, כמו גם דני רוז ותום אינס שהיו מושעים מהמשחק הראשון.

הנורבגים, לעומת זאת, יכולים להיות אופטימיים אחרי התיקו שלהם במשחק הראשון בו חסרו ארבעה שחקנים (ששיחקו אתמול עם הנבחרת הבוגרת באלבניה, וסיימו ב-1:1). במשחק הקרוב יחסרו הנורבגים גם את וגאר הגנסטאד, שהורחק אחרי העבירה על מואנס דאבור במחצית הראשונה בנתניה.

 מי שכן ישחק הוא ג'ו אינגה ברגט, שנפגע בראשו מול ישראל והוחלף. ברגט טופל מאז וצפוי להיות כשיר להערב. באופן כללי, הנורבגים מאוד רגועים בטורניר, ואת יום חמישי בילו בחוף הים, שם העניקו ראיונות לכלי התקשורת.

מאמן נורבגיה, טור אולה סקולרוד, דיבר על היריבה הבאה שלו: "אני די בטוח שלאנגליה תהיה קבוצה טובה יותר מאשר במשחק הראשון. אנחנו שיחקנו נגדם פעמיים במהלך המוקדמות, אז אנחנו מכירים את אינס, רוז וזאהא, שחוזרים מהשעיות ופציעה. אני חושב שאנחנו יודעים את כל מה שאנחנו צריכים לדעת על אנגליה, הם קבוצה טובה מאוד, והמשחק הולך להיות קשה נגדם".

סקולרונד הוסיף שמצב הרוח בצד הנורבגי טוב מאוד: "היה לנו סיום מצוין נגד ישראל. זה נתן לנו דחיפה, וכשדיברנו על המשחק ביום חמישי, היינו שמחים עם הנקודה. לא יהיו הרבה שינויים, כי אני מרוצה מהקבוצה ומאיך שהיא שיחקה".

הרכבים משוערים:

אנגליה: ג'ק באטלנד, נת'ניאל קליין, קרייג דוסון, סטיבן קולקר, דני רוז, ניית'ן רדמונד, ג'ורדן הנדרסון, ג'ונג'ו שלבי, טום אינס, קונור וויקאם, ווילפריד זאהה.

 נורבגיה: אוריאן נילנד, עומאר אלעבדלאווי, פרדריק ברגה, סטפן סטרנדברג, מרטין לינס, מגנוס איקרם, סטפן יוהאנסון, אנדרס קונרדסן, יאן אריק דה לנלאי, מרקוס פדרסן, ג'ו אינגה ברגט.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות אנגליה נורבגיה "אנחנו צריכים יותר מחויבות"