חדשות ואירועים

היציע הדרומי בטדי נחנך

פרסום: 03.06.2013

שנה וחצי של שיפוצים, שיפורים והשתדרגות הסתיימו לבינתיים, כשהיציע החדש באיצטדיון טדי נחנך, והביא את תכולת האיצטדיון הירושלמי ל-34 אלף מקומות. ראש העיר ברקת התרגש: "החזון שהצבנו הופך למציאות"

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ויו"ר ההתאחדות אבי לוזון חוגגים את פתיחת היציע החדש של איצטדיון טדי (צילום באדיבות עיריית ירושלים)

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ויו"ר ההתאחדות אבי לוזון חוגגים את פתיחת היציע החדש של איצטדיון טדי (צילום באדיבות עיריית ירושלים)

בשעה טובה, נחנך היום (שני) היציע הדרומי באיצטדיון טדי בירושלים, שייארח ב-18/6 את גמר אליפות אירופה לנבחרות צעירות. השלמת היציע בישרה את סופם של השיפוצים הנרחבים שבוצעו באיצטדיון, שבמסגרתם גם הותקנו בו לוחות תוצאות חדשים, הוקם יציע וגדול יותר לתקשורת, שודרגה מערכת התאורה כך שתותאם לצילומי HD, חודש כר הדשא, וכמו כן נבנה אולם מסיבות עיתונאים ברמה הגבוהה ביותר. כעת, נמסר מעיריית ירושלים, יוכל האיצטדיון להכיל 34 אלף מקומות, כאשר לכולם ישנה זווית צפייה משובחת, כשגם הכסאות הוחלפו לכאלה שנוח יותר לשבת עליהם.

בטקס החגיגי היום במלחה, נכחו ראש העיר ירושלים ניר ברקת, מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים בספורט איציק לארי ויושב ראש ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון. ברקת הנרגש סיפר על הציפיות של העיר מהאיצטדיון המחודש: "החזון שהצבנו הופך למציאות. קריית הספורט הבינלאומית מוקמת בקצב מואץ ומציבה את ירושלים על מפת הספורט הבינלאומי, כבירה שמארחת תחרויות ומשחקים לאומיים ובינלאומיים. אירועי ספורט בינלאומיים מביאים לצמיחה כלכלית, תיירותית ותרבותית לתושבי העיר ולמדינה כולה".

יו"ר ההתאחדות לוזון, בחר להתייחס כמובן לגמר הגדול שייערך עוד שבועיים, ואמר: "עם השלמת אצטדיון טדי  נקיים בו משחקים רשמיים של נבחרת ישראל ומשחקי גמר. משחק הגמר של טורניר אליפות אירופה עד גיל 21, גם הוא יתקיים באצטדיון טדי ובכך נחשוף לכל העולם את העיר ירושלים, היפה והספורטיבית".

פרויקט  שדרוג והרחבת אצטדיון טדי שבוצע על-ידי עיריית ירושלים, באמצעות חברת "מוריה"  נמשך כ- 18 חודשים. האיצטדיון יארח בשבועיים הקרובים את משחקי יורו 2013 לנבחרות צעירות ויארח את משחקי המכביה המתוכננים להתקיים בחודש יולי 2013. בעתיד מתוכננות עבודות הרחבה נוספות, כאשר בשלב הסופי אמור האצטדיון להכיל כ- 50 אלף מקומות.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות ואירועים כתבות אחרונות היציע הדרומי בטדי נחנך