חדשות

"המשחק הכי חשוב"

פרסום: 06.06.2013

מאמן האלופה ספרד ז'ולן לופטוגי יודע כמה חשוב הניצחון הראשון בטורניר כל כך קצר.

Daniel Carvajal & Isco (Spain)

הספרדים שהגיעו לכאן עם סוללת כוכבים, ביניהם כאלה שכבר זכו בטורניר הקודם, הם הפייבוריטים הברורים במשחק, ומאמנם ז'ולן לופטגי התייחס לכך במסיבת העיתונאים: "פייבוריטים? אני לא חושב. אנחנו רק רוצים לשחק טוב וליהנות תוך כדי". לופטגי הוסיף שהמשחק הערב הוא קריטי: "בטורניר כזה קצר אין מקום לטעויות, והמשחק הראשון מול רוסיה הוא החשוב ביותר. הרצון שלנו הוא להתחיל עם ניצחון, אחרי שהתכוננו טוב ואנחנו מרגישים טוב. לשחקנים יש מנטליות מצוינת".

איקר מוניאין דיבר גם הוא על החשיבות של המשחק הערב:" המטרה שלנו היא לתת את הכל, כמו תמיד ובכל משחק, ולהעפיל לגמר. כרגע, בכל מקרה, אנחנו צריכים להתמקד ברוסיה".

הרוסים, מהצד השני, יודעים שהם לא פייבוריטים, אבל זה רק אומר שאין להם מה להפסיד. "יכול להיות שזה לטובה שאנחנו לא פייבוריטים ונתמודד מול יריבים חזקים. השחקנים שלי רגועים אבל מבינים את המעמד, ואני יכול לראות שהם לא מפחדים", אמר המאמן הרוסי ניקולאי פיסארב.

רוסיה תשחק הערב בלי אלן דזגוייב ופיודור סמולוב שנמצאים עם הנבחרת הבוגרת, וכמובן את קוקורין שנפצע ופרש מהסגל.

הרכבים משוערים:

ספרד: דויד דה חאה, מרטין מונטויה, מארק ברטרה, איניגו מרטינס, אלברטו מורנו (מארק מונייסה), קוקה, אסייר איארמנדי, איסקו, טיאגו אלקנטרה, כריסטיאן טייו, רודריגו.

 רוסיה: ניקולאי זבולוטני, ניקיטה צ'יצ'רין, אלכסיי ניקיטין, טראס בורלאק, גיורגי שניקוב, יורי קירילוב, סרגיי פטרוב, אולג שאטוב, פאבל יקובלב, דניס צ'רישב, מקסים קנוניקוב.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי ספרד רוסיה "המשחק הכי חשוב"