חדשות

"המשחק הקשה בטורניר"

פרסום: 15.06.2013

הנבחרת הטובה ביותר בטורניר נפגשת עם הנבחרת המפתיעה בו - זה שמצפה לנו הערב (18:30) בנתניה

"נורבגיה היא נבחרת שלמה בכל אספקט שהוא". לופטגי

"נורבגיה היא נבחרת שלמה בכל אספקט שהוא". לופטגי

אחרי 12 משחקים בשלב המוקדם ו-4 נבחרות שהלכו הביתה, הגענו סוף סוף לשלב הנוק אאוט של אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21, והמשחק הראשון שמצפה לנו מחר (שבת, 18:30, המושבה) הוא סוג של משחק קצוות – הפייבוריטית ספרד מול ההפתעה הגדולה של הטורניר נורבגיה.

"עבור, מדובר במשחק הקשה ביותר בטורניר", אמר במסיבת העיתונאים המסורתית של לפני המשחק מאמן נבחרת ספרד ז'ולן לופטגי, והוסיף: "אנחנו בחצי הגמר של אליפות אירופית, ויש לנו את הצ'אנס להגיע לגמר, אבל גם לנורבגיה יש כמובן. יש לנו המון כבוד לנורבגים, כמו שיש לנו לאיטליה ולכל נבחרת אחרת – הם נבחרת שלמה בכל אספקט שהוא, המשמעת הטקטית שלהם מצוינת והם גם קיבלו תגבור מארבעת השחקנים שחזרו מהנבחרת הבוגרת שלהם".

לופטגי עשה את שיעורי הבית שלו על הנורבגים, והסביר עוד על הנקודות החזקות שלהם: "הם הנבחרת עם הכי הרבה קרנות בטורניר, ואחת מהמובילות בכמות ההזדמנויות. יש להם הרבה שחקנים טובים, עם ניסיון בנבחרת הבוגרת, כאלה שמשלבים סגנונות שונים וששיתוף הפעולה ביניהם מצויין. משחק התקפה טוב מאוד והגנה שכולם עושים ביחד – פשוט קבוצה טובה".

לגבי הפציעה בקרסול של הקשר איגנסיו קמאצ'ו, אמר המאמן: "יש לו סיכוי להיות כשיר, ואנחנו עובדים כדי לגרום לזה לקרות". חוץ מקמאצ'ו ללופטגי יש סגל מלא ונטול פציעות.

טור אולה סקולרוד, מאמן נבחרת נורבגיה, דיבר בשבחה של היריבה שלו: "ספרד היא הפייבוריטית לפני המשחק – הם שיחקו שלושה משחקים מצוינים עד כה, למדנו אותם ואנחנו בונים את תוכנית המשחק שלנו. אנחנו יכולים להיות ההפתעה הגדולה של הטורניר, אולי אנחנו כבר עכשיו. יש לי הרבה שחקנים טובים עם מנטליות מצוינת, אבל קשה לחשוב על יריבה טובה יותר מספרד – ככל הנראה אחת הנבחרות הכי טובות בעולם בגיל הזה. זו הזדמנות נהדרת עבורנו לראות מה אנחנו מסוגלים לעשות נגד הטובים ביותר".

בחודש מרץ, שיחקו הנורבגים נגד ספרד והובסו 5:2. סקולרוד התייחס למשחק הזה ואמר: "היה לנו משחק גרוע אבל הקבוצה שלנו הייתה מאוד שונה אז והליגה בנורבגיה עוד לא התחילה. אני בטוח שהמשחק יהיה צמוד יותר הפעם".

  • banner-1
  • דף הבית חדשות נורבגיה ספרד "המשחק הקשה בטורניר"