כתבות אחרונות

"הנורבגים פייבוריטים"

פרסום: 04.06.2013

גיא לוזון, ניר ביטון ושאר אנשי הנבחרת הצעירה התפנו הערב למסיבת העיתונאים והאימון המסכמים לקראת משחק הפתיחה של אליפות אירופה (ד', נתניה, 19:00), והמאמן יודע שניצחון מחר יהיה הפתעה

בוריס קליין מתאמן על הדשא בנתניה (צילום:עודד קרני)

בוריס קליין מתאמן על הדשא בנתניה (צילום:עודד קרני)

קצת יותר מ-24 שעות לפני שריקת הפתיחה למשחק בין ישראל ונורבגיה, שיפתח את טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות, ומאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון יחד עם הקפטן ניר ביטון התמקמו בחדר מסיבות העיתונאים של האיצטדיון בנתניה בכדי לענות על שאלות, בפעם האחרונה לפני שיעלו על הדשא.

"יש התרגשות, בוודאי. אבל באותה מידה ישנה גם דריכות גדולה. עשינו את כל מה שאנחנו יכולים כדי להיות מוכנים ברגע האמת למשחק, ועכשיו אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל שלנו, לבוא ב-100 אחוז מוטיבציה ולתת את הכל, ואנחנו מאמינים שאם נעשה את זה אנחנו גם נצליח", אמר הקפטן ניר ביטון, שנראה רגוע יחסית. כשנשאל על היריבה, חשף ביטון שמבחינתו אין שחקנים ספציפיים שצריך להתכונן מולם, אלא קבוצה. לוזון, הסכים איתו אך הרחיב בנוגע ליריבה הסקנדינבית: "מדובר בנבחרת שהדיחה בפלייאוף את צרפת, שמבחינתי היא החזקה ביותר באירופה, כך שמדובר בנחברת חזקה כמו אנגליה ואיטליה, והם בוודאי פייבוריטים במשחק מחר". כשלוזון נשאל אם יש נבחרת שהוא מפחד ממנה, הוא השיב שהוא לא מכיר מושג כזה של לפחד בכל מה שקשור לכדורגל.

לוזון נשאל גם על עצם קיום האירוע בישראל והשיב ש"אין ספק שמגיע כל הכבוד לאבי (לוזון) ולכל עובדי ההתאחדות על שלוש השנים האחרונות, הם עשו עבודה מצוינת ואין לי ספק שהטורניר יהיה הכי טוב שאפשר".

המאמן התייחס גם הביע סיפוק מכך שהמשחק מחר הוא "סולד אאוט", ואמר: "אין ספק שהתמיכה של הקהל שיגיע תעזור לנו, אבל עדיין אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל שלנו כדי להצליח".

בתום מסיבת העיתונאים, עלתה הנבחרת לכר הדשא לאימון המסכם שלה לפני המשחק, ונראה שהשחקנים מחכים כבר לשמוע את שריקת הפתיחה, אחרי תקופת הכנה ארוכה מאוד. מבחינת ההרכב הפותח, נראה שהשחקנים כבר יודעים מי יפתח ומי לא. הבשורה הטובה שמגיעה מהמחנה הישראלי היא שאף אחד מהשחקנים לא סובל מפציעות, וגם המגן השמאלי טאלב טואטחה שסבל במשך זמן רב מפציעה טורדנית בחלק האחרון של העונה, כשיר וישנה סבירות גבוהה שיפתח בהרכב. גם אור ברוך ומואנס דאבור, שראו את המשחק מול סלובקיה מהיציע, צפויים להיות בהרכב הפותח, כשעוד כמה שככל הנראה יהיו ב-11 הראשונים הם הקשרים אייל גולסה, מרואן קבהא וכמובן הקפטן ביטון.

  • banner-1
  • דף הבית כתבות אחרונות נבחרת ישראל ישראל "הנורבגים פייבוריטים"