היסטוריה

הסדרי תנועה – משחקי היום

פרסום: 09.06.2013

כל מה שצריך לדעת על איך להגיע למשחקים ביום ראשון ה-9.6 בטדי או בנתניה

Israel

(צילום: UEFA.COM)

מחר ייערך הסיבוב השני בבית ב' במסגרת אליפות אירופה לנבחרות צעירות. במשחק המוקדם ישחקו רוסיה והולנד באיצטדיון טדי, ובמאוחר גרמניה וספרד המסקרנות באיצטדיון החדש בנתניה. החלטנו להזכיר לכם שוב על דרכי הגישה לשני האיצטדיונים האלה, ולחזור ולהמליץ על הגעה בתחבורה ציבורית, וכמו כן להגיע מוקדם יותר כדי להימנע מלחץ על קופות האיצטדיון, שייפתחו שלוש שעות לפני פתיחת המשחק.

 

 

איצטדיון טדי – הסדרי הגעה (רוסיה – הולנד, 19:00)

לא תתאפשר תנועת כלי רכב בצירים המובילים לקריית הספורט אצטדיון טדי וכן לא תותר כניסת כלי רכב למתחם האצטדיון. 

רכבת ישראל

תחנת ירושלים מלחה ממוקמת במרחק 5 דקות הליכה לאיצטדיון.

לבירור זמני הגעה ברכבות – ניתן להיכנס לאתר רכבת ישראל.

חניוני חנה וסע

לנוחות הקהל הוסדרו הסעות (חנה וסע) מהחניונים הבאים – כל מי שיחנה בחניונים הללו ייהנה משירות הסעה חינם אל האיצטדיון החל משלוש שעות לפני שריקת הפתיחת (שעה 16:00), ומהאיצטדיון אל החניון עם סיומו של המשחק.

חניון הר הרצל

חניון הגננים.

חניון ביט ( צמוד למכון הלב).

חניון דפו.

חניון הלאום.

חניון אפיק.

ליחצו על מפות כדי לראות היכן ממוקמים החניונים

אוטובוסי אגד

קווי האוטובוס לאצטדיון טדי יתוגברו – להלן מספרי הקווים: 35, 33, 31, 18, 14, 12, 6, 4. לבדיקת מסלולי הקווים אנא בידקו באתר אגד.

איצטדיון נתניה – דרכי הגעה (גרמניה – ספרד)

 

רכבת ישראל

מערך שאטלים יופעל בשתי תחנות הרכבת הקרובות למגרש – נתניה (לבאים מצפון), בית יהושע (לבאים מדרום). השאטלים יתחילו לעבוד שעה וחצי לפני המשחק – שני אוטובוסים בכל תחנה, יעשו את הדרך כל הזמן. מערך מתוגבר יעשה את הדרך בסיום המשחק בחזרה לתחנות הרכבת.

שימו לב!

תגבור רכבות: בשעה 23:59 תצא רכבת מתחנת נתניה לכיוון אשקלון עצירה בתחנות : בית יהושע, הרצליה, ת"א מרכז,לוד, רחובות, אשדוד ואשקלון תחנה סופית.

לבירור זמני הגעה ברכבות – ניתן להיכנס לאתר רכבת ישראל.

אוטובוסים

כל האוטובוסים יהיו מסומנים בצמוד לשמשה הקדמית עם פרטי המסלול שלהם. בנוסף, בתחנות האיסוף המרכזיות (תחנות הרכבת, תחנה מרכזית נתניה) יהיו פקחים של אגד שיתנו מענה הסברתי.

קו 48א מתוך נתניה – כל מי שיציג כרטיס למשחק, יזכה לנסיעה חינם בקו האוטובוס 48א (מקומי בנתניה) מ-16:50  ובסיומו. הקו יוצא מצפון העיר עד לאזור התעשייה החדש בנתניה דרך כל התחנות הרגילות שלו. 

בנוסף לקו 48א, יופעלו החל מ-17:30 עוד שני אוטובוסים כחלק ממערך השאטלים שיסעו באותו מסלול כמו קו 48א ויעצרו בכל התחנות . האוטובוסים יהיו מסומנים בשמשה הקדמית על מנת להקל את זיהויים.  הנסיעה עליהם תהיה חינם עם הצגת כרטיס למשחק. 

חניונים

ההתאחדות לכדורגל ממליצה להגיע למשחקים עם תחבורה ציבורית, ולשם כך הכשרנו את המערך שלעיל. במידה ובכל זאת ישנו צורך להגיע למשחק עם רכב, הוכשרו שני חניונים סמוכים יותר לאיצטדיון לקהל הרחב – סמוך לעירייה ול"רמי לוי".

חניית נכים

  • banner-1
  • דף הבית היסטוריה חדשות חדשות ואירועים כללי גרמניה ספרד הסדרי תנועה – משחקי היום