חדשות

"התכוננו נכון למשחק"

פרסום: 15.06.2013

איטליה והולנד נפגשות לחצי הגמר הערב (21:30, המושבה) ודביס מנג'יה בטוח בנבחרת שלו

. הדבר יחיד שחשוב למשחק הוא הלכידות שלנו כקבוצה". מנג'יה

. הדבר יחיד שחשוב למשחק הוא הלכידות שלנו כקבוצה". מנג'יה

אחרי התבוסה 3:0 שספגה מספרד ביום רביעי, מגיעה נבחרת הולנד למפגש חצי הגמר של אליפות אירופה לנבחרות צעירות מול איטליה כשלא ברור איזה כדורגל היא תפגין במשחק: מצד אחד, מדובר בקבוצה שהבקיעה שמונה שערים בשני המשחקים הראשונים שלה, ומצד שני, מול ספרד היא כאמור לא היוותה תחרות, אבל שוב צריך לזכור שהכתומים עלו עם ההרכב המשני שלהם.

"יש לנו שחקנים ששיחקו בנבחרת הבוגרת. אנחנו צריכים לבנות פילוסופיה ונבחרת צעירה לפני גביע העולם בברזיל בשנה הבאה. כשאתה מגיע לטורניר כזה יש לך משימה, והמשימה היא לזכות בו. לא באנו לחופש, באנו להשיג תוצאות. מההתחלה אמרתי שהגענו לישראל כדי להפוך לאלופי אירופה" אומר קור פוט, מאמן נבחרת הולנד, במסיבת העיתונאים המסורתית שלפני המשחק.

 החיסור העיקרי של ההולנדים הוא זה של בראם נויטינג, שנפצע בברכו במשחק מול ספרד וייעדר מהמשך הטורניר. מלבדו, כל השחקנים ההולנדים כשירים ופוט אומר שהוא יבחר "פחות או יותר" את אותו ההרכב שפתח מול גרמניה ורוסיה.

מהצד השני, מאמן איטליה דביס מנג'יה נשמע רגוע לקראת המשחק: "בחצי הגמר זה לא משנה מי מבקיע יותר שערים, מה שחשוב הוא שהשחקנים נתנו את כל מה שהיה להם על המגרש כששריקת הסיום נשמעת. אני חושב שהתכוננו נכון למשחק. הדבר יחיד שחשוב למשחק הוא הלכידות שלנו כקבוצה".

מנג'יה התייחס גם לאופציה המשחק יגיע להכרעה מהנקודה הלבנה: "בסוף כל אימון אנחנו מתאמנים בפנדלים, אבל זו המשימה של העוזר שלי, אני בדרכך כלל לא צופה בזה. אני לא יכול להגיד מי יהיו חמשת הבועטים, זה תלוי במצב של הקבוצה. זו לא החלטה שצריך לקחת עכשיו. מה שאני יכול להגיד בוודאות זה שהשוער לא יהיה בין הבועטים הראשונים".

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים איטליה הולנד "התכוננו נכון למשחק"