חדשות

"ישראל היא משוכה קשה"

פרסום: 07.06.2013

מאמן איטליה הצעירה דביס מנג'יה מאמין שהיריבה הבאה שלו (שבת,21:30) הולכת לעשות לו בעיות, צ'ירו אימובילה: "הופתענו לטובה מהעידוד הנהדר"

מודה ללוזון על המחמאוMת, אבל יהיה קשה נגד ישראל. מנג'ינה (צילום :UEFA.com)

מודה ללוזון על המחמאוMת, אבל יהיה קשה נגד ישראל. מנג'ינה (צילום :UEFA.com)

הדבר הבולט ביותר ממסיבת העיתונאים והאימון של נבחרת איטליה, היריבה הבאה של נבחרת ישראל באליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21 (שבת, 21:30, בלומפילד), הוא כמה שהם רגועים. האימון מתנהל בצורה רגועה, מסיבת העיתונאים מחוייכת ולרגע אחד פורצים האיטלקים, גם העיתונאים וגם אנשי הצוות, המאמן והשחקנים, בצחוק רועם. קור הרוח של האזוריני הוא משהו שיש לקנא בו.

 

אל מסיבת העיתונאים הגיעו חלוץ הנבחרת צ'ירו אימובילה והמאמן דביס מנג'יה, שנשאל בשאלה הראשונה על המחמאות שחילק לנבחרת שלו המאמן היריב שלו למחר גיא לוזון. מנג'יה הודה ללוזון בנימוס, ואמר שלדעתו מדובר במשחק שיהיה מאוד קשה עבור האיטלקים.

 

"את המשחק מול ישראל ונורבגיה ראיתי פעם אחת בלבד בDVD, והדברים ששמתי לב אליהם הוא שמדובר בנבחרת מאורגנת ומסודרת מאוד. בכל מקרה, את הדגשים העיקריים שאני רוצה להעביר להם, אני כמובן לא אגיד כאן במסיבת העיתונאים".

 

המאמן האיטלקי הסביר גם שהמשחק השני קשה מאוד, בוודאי מול הקבוצה הביתית. אימובילה סיפר שלקראת המשחק הראשון הוא היה בטוח שלאוהדים האנגלים יהיה רוב מוחלט ביציע, אבל כשהוא יצא למגרש הוא הופתע לטובה מהקהל. החלוץ אמר בחיוך, שבוודאי שביום שבת מול ישראל הקהל ינטה בבירור לטובת ישראל.

 

מי שייעדר מהמשחק הוא לוקה מארונה, בלם-קשר יובנטוס שנפצע וסיים את הטורניר. "אנחנו רק 22, כי לוקה מארונה נפצע, ואני מאוד עצוב שהוא כנראה שהוא יכול להמשיך. אני רוצה להודות לו כאן. את מתיאה דסטרו יש סיכוי שנראה משחק בקרוב" אמר מנג'יה, והוסיף:אני חייב להגיד שיש לי 23 שחקנים שכולם טובים מאוד". מנג'יה הרחיב בנושא מארונה,וסיפר שזה היה מזל רע בעיקר -הוא היה פצוע כבר מה-11/5, ושכל הצוות הרפואי והמעסים והפיזיותרפיסטים – כולם עשו את עבודתם, וגם לעובדה שמארונה קפץ כמו שקפץ, שזה דבר שקורה בכדורגל, יש חלק בכל העניין הזה.

העיתונאים האיטלקים שאלו את שני המרואיינים על מחנאות בנבחרת האיטלקית, ואף מנו את ה"בלוקים", או החבורות שישנן בנבחרת, אבל למרת זאת, גם אימובילה וגם מנג'יה טענו שאין דברים תחת השמש, והכל בבקבוצה על מי מנוחות.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים איטליה "ישראל היא משוכה קשה"