כתבות אחרונות

"יש הרבה מה לשפר"

פרסום: 06.06.2013

גיא לוזון, מאמן נבחרת ישראל, יודע שאין לו ממה להיות מרוצה אחרי המשחק אתמול מול נורבגיה, אבל מאמין שאפשר לשפר

ניר ביטון מפונה אחרי שנפצע, אייל גולסה מנגב את הזיעה. (צילום עודד קרני)

ניר ביטון מפונה אחרי שנפצע, אייל גולסה מנגב את הזיעה. (צילום עודד קרני)

אכזבה. זה מה שאפשר להגיד על המשחק של נבחרת ישראל שפתחה את אליפות אירופה עם תיקו 2:2 אכזרי מול נורבגיה, משער שספגה בדקות האחרונות.

"המשחק הזה זה לא עניין של דקה 90 או לא. מבחינתי לא היינו מספיק טובים היום. זה היה המשחק הכי גרוע שלנו בשנתיים האחרונות. מבחינת ארגון היינו רעים וכבדים מאוד. לא נהניתי מהמשחק שלנו היום, יש לנו הרבה מה לשפר, אבל אם במשחק כזה אנחנו כובשים שני שערים היסטוריים באליפות אירופה ומשיגים נקודה היסטורית, אז זה גם טוב".

גם השחקנים לא היו שמחים, ושני המבקיעים, תורג'מן וביטון, העדיפו להתייחס לתוצאה הסופית. "לא זה המשחק שרצינו שיתפתח, אבל לא בוכים על חלב שנשפך. ידענו שהם יעיפו כדורגים וככה באמת הם הבקיעו. חבל מאוד שלא ניצלנו את הדקות הטובות שלנו ואת זה שהם היו בנחיתות מספרית כדי לנצח", אמר ניר ביטון, ותורג'מן מצידו נשמע אופטימי לקראת המשחק הבא: "אני מאמין שנדאג לעשות דברים טוב יותר במשחק הבא. אני בטוח בשחקנים שיש פה ושאנחנו ניתן את הכל".

אופיר קריאף, שנכנס כמחליף והיה טוב מאוד, דיבר על התחושות שלו: "זה נכון שיש הרגשה של פספוס והחמצה, קיבלנו גול בדקה ה-90, אבל יש עוד שני משחקים ונקווה לקחת את שלוש הנקודות במשחקים האחרים. אולי בהתחלה הייתה התרגשות של השחקנים. ניסיתי לדרבן ואני שמח שזה עזר. ניסיתי להחזיק את הכדור, הנבחרת לא הראתה אפילו 50 אחוז מהפוטנציאל שלה. אני מסכים שזה המשחק הכי גרוע שלנו בשנתיים האחרונות. לא באנו להופיע ולא שיחקנו את המשחק שלנו. אני מקווה שזה יסתדר במשחק הבא".

לוזון סיכם ואמר: "יותר גרוע ממה שנראינו היום אי אפשר להיראות. אם במשחק גרוע כזה הוצאנו נקודה, נהיה חייבים לשחק יותר טוב מול איטליה ואנגליה. קבוצה שלי לא צריכה להיראות כמו שהיא נראתה".

  • banner-1
  • דף הבית כתבות אחרונות נבחרת ישראל ישראל "יש הרבה מה לשפר"