חדשות

נתניהו: "נקווה להרבה שערים שלנו"

פרסום: 02.06.2013

שחקני נבחרת הצעירה הגיעו לממשרדו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבירך את השחקנים הצעירים, איחל להם בהצלחה, והוסיף: "עצם זה שהטורניר מתקיים פה בארץ זה כבר הדבר החשוב ומהווה זכייה בפני עצמה"

ראש הממשלה נתניהו מחזיק בחולצת הנבחרת המיוחדת שהעונקה לו (צילום: עודד קרני)

ראש הממשלה נתניהו מחזיק בחולצת הנבחרת המיוחדת שהעונקה לו (צילום: עודד קרני)

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו אירח היום (ראשון) במשכנו את נבחרת ישראל הצעירה, במסגרת ההכנות האחרונות של השחקנים של גיא לוזון לקראת טורניר אליפות אירופה לנבחרות צעירות, שייפתח ביום רביעי הקרוב במשחק של ישראל מול נורבגיה. משני הצדדים הגיעו בסגל מלא, כשמהצד הממשלתי קיבלו את פניהם של השחקנים גם שרת הספורט לימור לבנת וראש עיריית נתניה מרים פיירברג-איכר.

אחרי קבלת הפנים, הגיע נתניהו לדבר עם השחקנים, ואמר: "אני רוצה לברך את כל הסגל שהגיע לכאן. עצם זה שהטורניר מתקיים פה בארץ זה כבר הדבר החשוב ומהווה זכייה בפני עצמה. תייצגו את ישראל בכבוד". ראש הממשלה הוסיף על אהבתו למשחק הפופולרי ביותר בעולם: "בבית כדורגל זה חלק מהיום יום ויש לי מישהו בבית שתמיד דואג לעדכן אותי על כל מה שקורה. לפעמים אני מנסה לשחק אבל בגילי זה כבר לא נגמר טוב".

נתניהו, אשר היה מודע ללחצים הבינלאומיים למניעת המשחקים בישראל, לא שכח להודות לגורמים שדאגו לקיום הטורניר: "פה זה המקום להודות למישל פלאטיני שלמרות הלחצים שהופעלו עליו מצד גורמים כאלו ואחרים, עמד לצידנו וזו אמירה חזקה בפני עצמה. אנחנו רואים פה נבחרת עם מגוון גדול מהאוכלוסיה. אתיופים, דרוזים, ערבים, רוסים ומי לא בעצם".

לאחר מכן פנה אל גיא לוזון, שאל אם יש קשר בינו לבין אבי בקריצה, וסיכם: "רוצה לאחל לך בהצלחה, גם בטורניר וגם בדרך החדשה שתתחיל לאחר מכן. נקווה לטורניר מהנה, מוצלח ומלא שערים מהצד שלנו".

גם שרת הספורט לבנת נשאה דברים: "אנחנו כבר קרובים מאוד לאירוע, ואני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו להודות להודות לממשלה שהקציבה כ-4.1 מיליון שקלים לטובת אירוח היורו בצורה הטובה ביותר, וכמו כן גם לאבי לוזון שהביא אלינו את הטורניר הנהדר הזה. שיהיה לנו ולנבחרת הרבה בהצלחה".

לאחר סיום הדברים העניק קפטן הנבחרת, ניר ביטון, חולצה עם השם נתניהו באנגלית לראש הממשלה עם הספרה אחת עליה. אבי לוזון העניק לו כדור עם חתימות כל השחקנים. ביבי הודה על המתנות ובחן את בוריס קליימן שוער הנבחרת כשזרק לעברו את הכדור.

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי כתבות אחרונות נבחרת ישראל ישראל נתניהו: "נקווה להרבה שערים שלנו"