חדשות

ספרד – רוסיה 0:1

פרסום: 06.06.2013

זה היה קשה, אבל ספרד הצליחה לנצח בסופו של דבר את רוסיה 0:1, משער של אלברו מוראטה בדקה ה-82

 • Spain v Russia - UEFA Under-21 Championship Finals
 • Ignacio Camacho & David de Gea (Spain)
 • Spain Dressing Room

  The match equipment of Spain players Ignacio Camacho (L) Álvaro Morata (C) and Cristian Tello (R) before their UEFA European Under-21 Championship Group B match against Russia

 • Spain v Russia - UEFA Under-21 Championship Finals

  Sergei Petrov of Russia and Thiago Alcántara of Spain during their UEFA European Under-21 Championship Group B match

 • Spain v Russia - UEFA Under-21 Championship Finals

  Thiago Alcántara of Spain and Pavel Yakovlev (L) and Oleg Shatov of Russia during their UEFA European Under-21 Championship Group B match

ההתמודדות שתפתח את משחקי בית ב' של היורו עד גיל 21, תפגיש הערב (טדי, 19:00, ספורט1) את האלופה ספרד ואת רוסיה, ותיערך באיצטדיון טדי המשופץ, שייארח כזכור גם את גמר הטורניר ב-18/6.

הספרדים שהגיעו לכאן עם סוללת כוכבים, ביניהם כאלה שכבר זכו בטורניר הקודם, הם הפייבוריטים הברורים במשחק, ומאמנם ז'ולן לופטגי התייחס לכך במסיבת העיתונאים: "פייבוריטים? אני לא חושב. אנחנו רק רוצים לשחק טוב וליהנות תוך כדי". לופטגי הוסיף שהמשחק הערב הוא קריטי: "בטורניר כזה קצר אין מקום לטעויות, והמשחק הראשון מול רוסיה הוא החשוב ביותר. הרצון שלנו הוא להתחיל עם ניצחון, אחרי שהתכוננו טוב ואנחנו מרגישים טוב. לשחקנים יש מנטליות מצוינת".

הרוסים, מהצד השני, יודעים שהם לא פייבוריטים, אבל זה רק אומר שאין להם מה להפסיד. "יכול להיות שזה לטובה שאנחנו לא פייבוריטים ונתמודד מול יריבים חזקים. השחקנים שלי רגועים אבל מבינים את המעמד, ואני יכול לראות שהם לא מפחדים", אמר המאמן הרוסי ניקולאי פיסארב.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי כל מה שקורה במשחק בידיעה הזו וגם בחשבון הטוויטר שלנו – IFAEURO2013@ וכמובן להשתמש בהשטג U21EURO#.


הרכבים:

ספרד: דויד דה חאה, מרטין מונטויה, מארק ברטרה, איניגו מרטינס, אלברטו מורנו, אסייר איירמנדי, איסקו, טיאגו אלקנטרה, כריסטיאן טייו ( קוקה 84), רודריגו (סרחיו קנאלס, 78), איקר מונייאין (אלברו מוראטה 63).

רוסיה: ניקולאי זבולוטניי, גאורגי שצ'ניקוב, ניקיטה צ'יצ'רין, טראס בורלאק, מקסים בלאייב, איבראגים טסאלאגוב ( יורי קירילוב 80), סרגיי פטרוב, אולג שאטוב, שוטה ביבילוב (מקסים גריגוראייב 46), פאבל יאקובלב, דניס צ'רישב (מקסים קנוניקוב 58).

 • banner-1
 • דף הבית חדשות כללי ספרד רוסיה ספרד – רוסיה 0:1