חדשות

"רוצים לצבור עוד נקודות"

פרסום: 09.06.2013

למרות ההפסד לאיטליה, גיא לוזון לא מסכם את היורו ויודע שיש עדיין עבור מה לשחק

"גאה בשחקנים שלי", מאמן הצעירה גיא לוזון

"גאה בשחקנים שלי", מאמן הצעירה גיא לוזון

 

 

"אני גאה מאוד בנבחרת שלי. אני חושב שעד ההרחקה הנבחרת שיחקה יוצא מן הכלל, לחצנו והצגנו כדורגל טוב מול נבחרת איטלקית גדולה. הפערים מראש הם עצומים, נבחרת ישראל לא יכולה בעשרה שחקנים להיות יריבה שקולה לנבחרת איטליה, עם כל הצער שבדבר. כל אחד מהשחקנים על המגרש, נתן את כל כולו, ואין לי ולו חצי טענה לאיזה שהוא שחקן בנבחרת – כולם עשו את מה שהם יכולים", כך אמר גיא לוזון במסיבת העיתונאים אחרי המשחק הערב מול איטליה, שהסתיים בהפסד של נבחרת ישראל 4:0. לוזון נשאל איך הוא בוחר לסכם את הטורניר, והשיב ש"עדיין אי אפשר לסכם את הטורניר. יש לנו עוד משחק, ואתם תראו את הנבחרת שבאה ועושה את המקסימום שלה, ונרצה לצבור עוד נקודה ולהבקיע עוד שער. היום אפשר להעריך את ההישג שלנו מול נורבגיה, וכולם גיחכו כשאמרתי שנורבגיה תנצח את אנגליה".

 

על הכרטיס האדום, אמר המאמן שלדעתו העבירה של אייל גולסה לא הצדיקה את ההרחקה, והוא התייחס גם לחלק מהאוהדים שצעקו קריאות מתריסות כנגד הנבחרת: "ברגע שיש אנשים שבאים ושמחים שיש הרחקה, ומעודדים את השחקנים האחרים שלא משחקים, זו בושה וחרפה, ושלא יבואו למשחקים של הנבחרת. זו לא הנבחרת שלי, זו נבחרת של ישראל, וחבל שזו ההתנהגות". לוזון הוסיף:

 

עוד, הוסיף לוזון, על תחושותיו לקראת אנגליה: "אמרתי לשחקנים שאני גאה בכל אחד ואחד מהם, מבחינתי הם עשו את המקסימום שלהם ולפעמים המקסימום בכדורגל אינו מספיק. עכשיו אנחנו נלך ונתכונן כמה שיותר טוב, במקסימום שלנו לנבחרת אנגליה. מבחינתנו זה משחק חשוב, זה משחק רשמי, ונתכונן לעשות הכל מול אנגליה – זה משחק רשמי.

ובצד של המנצחים, היה זה דביס מנג'יה, שהיה רגוע מאוד אחרי העלייה שלב הבא, עליה זכה לשבחים רבים מצד אנשי התקשורת המקומית במהלך מסיבת העיתונאים. מנג'יה נשאל על התנהלות המשחק, ואמר: "היינו חכמים ולכן הפכנו את המשחק לקל, השחקנים שלנו הבקיעו כשהיו צריכים להבקיע, ומנעו מהמשחק להפוך לקשה".

 

מנג'יה גם נשאל אם ייתן לשחקנים שלו לנוח במשחק הבא, ואמר שהוא עוד לא החליט עדיין, אבל שבכל מקרה יש לו 22. מנג'יה גם אמר שהאיטלקים אינם מרגישים פייבוריטים בחצי הגמר, ושהוא לא בטוח לגבי איזו יריבה עדיפה בחצי הגמר מפני שכולן חזקות.

 

  • banner-1
  • דף הבית חדשות נבחרת ישראל איטליה ישראל "רוצים לצבור עוד נקודות"