חדשות

ד"ש מארץ המגף

פרסום: 05.03.2013

הנבחרת הצעירה קיבלה אורחים מיוחדים שהצטלמו עם השחקנים ואף קיבלו שי מההתאחדות

  • asroma
  • asroma1
  • asroma2

הנבחרת הצעירה של ישראל הממשיכה בהכנותיה לקראת טורניר היורו עד גיל 21 התכנסה ביום שלישי בבית הנבחרות בשפיים ליום הראשון של מחנה האימון שתוכנן לה לקראת משחקי הידידות בהמשך החודש עם הנבחרות המקבילות של הולנד וגרמניה.

חוץ מהפעילויות הספורטיביות של הנבחרת, התארחו בשפיים גם קבוצות ילדי בית ספר מגני תקוה ומירושלים, שהצטלמו עם שחקני הנבחרת, קיבלו חתימות ואפילו שי מההתאחדות סיפורם של התלמידים מירושלים הוא מעניין במיוחד, שכן מדובר בבית ספר איטלקי לכדורגל, שמתפקד כסניף של A.S. ROMA, קבוצת הפאר מבירת ארץ המגף, בישראל. מועדון רומא קלאב ירושלים נוסד בשנת 1998.

בלם מכבי חיפה ונבחרת ישראל דקל קינן, מספר על חוויותיו מיורו הצעירות ב-2007

שמואל ג'אנטי, סגן מנהל המועדון, סיפר לאתר: "את בית הספר הקימו מספר אוהדים של רומא שעשו עלייה לישראל, והחליטו שחוץ מלעודד את הקבוצה, שהמועדון יעשה עוד כמה דברים. כך, אנחנו עושים שיתופי פעולה עם אירגונים כמו הקונסוליה הכללית של איטליה בירושלים, מרכז פרס לשלום וחברת יהודי איטליה, ומארגנים טורנירי כדורגל ומשחקים במסגרת ליגות מקומיות של ירושלים. יש לנו שחקנים צעירים מכל הדתות והעדות, בין אם מוסלמים ונוצרים ויהודים, כולם משחקים בצבעי האדום צהוב המפורסמים". השבוע היה שבוע חגיגי במיוחד עבור המועדון, אחרי שהקפטן האגדי פרנצ'סקו טוטי הבקיע את שערו ה-225 בליגה האיטלקית ועלה למקום השני בטבלת המבקיעים בכל הזמנים.

*הנבחרת תשחק ביום רביעי מול הנבחרת הבוגרת למשחק אימון שיחתום את המחנה. המשחק ייערך בשעה 18:00 באיצדיון רמת גן. המאמן גיא לוזון צירף למחנה את שחקן הפועל חיפה עהאד עאזם, וניפה ממנו את שחקן הפועל רמת גן ישראל זגורי בעקבות התקרית המשמעתית שלו ביום שבת האחרון במסגרת משחק ליגת העל מול הפועל עכו.

 

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי נבחרת ישראל ישראל ד"ש מארץ המגף