חדשות

ובינתיים באירופה

פרסום: 18.03.2013

שבוע הפגרה הבינלאומי ישמש את כל הנבחרות הצעירות שישחקו ביורו לניסוי כלים אחרון לפני הטורניר

שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים את ההעפלה ליורו אחרי הניצחון על צרפת (צילום: Børre Eirik Helgerud באדיבות UEFA.COM)

שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים את ההעפלה ליורו אחרי הניצחון על צרפת (צילום: Børre Eirik Helgerud באדיבות UEFA.COM)

חוץ משני משחקי הידידות שתערוך נבחרת ישראל הצעירה מול הולנד וגרמניה,  יתמודדו שאר חמש הנבחרות שיגיעו לטורניר היורו בקיץ במשחקי ידידות במסגרת שבוע המשחקים הבינלאומי. המשחקים מהווים חזרות אחרונות וחשובות לפני האליפות , שלפתיחתה נותרו עוד פחות משלושה חודשים, והשחקנים הצעירים ינסו לעשות רושם כמה שיותר טוב על המאמנים שלהם כדי להיכלל בסגל הסופי.

במשחקי הידידות כידוע אין הגבלה על כמות השחקנים המוזמנים, וכך החליטו חלק מהמאמנים לקרוא לסגלים גדולים יחסית. מאמן אנגליה הצעירה סטואט פירס בחר לזמן סגל של 28 שחקנים לשני משחקי הידידות שלו, מפני שלדבריו: "המשחקים האלה מול רומניה ואוסטריה הם האחרונים שלנו לפני שאני צריך להחליט על הסגל הסופי שימנה 23 בלבד בחודש ביוני".

היריבה של ישראל במשחק הפתיחה, נורבגיה, שגם לה כמו למארחת יהיה זה יורו צעירות שני בסך הכל, החליטה לבחור בטקטיקת אימון דומה לזו של הנבחרת של גיא לוזון, כאשר שתי הנבחרות מולן תתמודד (ספרד והולנד) עלו גם הן לאליפות אירופה וישחקו בבית המקביל בטורניר. למעשה, משחק הידידות היחיד שהולך לחזור על עצמו בוודאות גם באליפות בישראל ייערך באלקורקון, שם תארח האלופה המכהנת ספרד את רוסיה, משחק שיחזור על עצמו בפתיחת משחקי בית 2, באיצטדיון טדי ב-6.6.

רשימת משחקי הידידות של הפינאליסטיות:

אנגליה – רומניה, 21.3

איטליה – רוסיה, 22.3

ספרד – נורבגיה, 23.3

הולנד – נורבגיה, 25.3

ספרד – רוסיה, 25.3

אנגליה – אוסטריה, 25.3

  • banner-1
  • דף הבית חדשות חדשות ואירועים כללי ובינתיים באירופה