חדשות

גרמניה – רוסיה 1:2

פרסום: 12.06.2013

דזאגויב נתן לרוסים תקווה עם שער יתרון, אבל הרמן השווה ורודה כבש שער ניצחון מהנקודה הלבנה. רוסיה חוזרת הביתה בלי נקודות

 

לואיס הולטבי אחרי ההפסד הכואב לספרד ביום ראשון בנתניה (צילום: UEFA.COM)

לואיס הולטבי אחרי ההפסד הכואב לספרד ביום ראשון בנתניה (צילום: UEFA.COM)

 

שתי נבחרות שסיימו כבר את הטורניר, גרמניה ורוסיה, נפגשו הערב באיצטדיון בנתניה, בקרב מאסף על הזכות לסיים במקום השלישי ולצאת עם נקודות, אחרי ששתיהן לא הצליחו לצבור אחת כזו בשני משחקים הראשונים.

הרוסים היו אלה שעלו ראשונים על לוח התוצאות. בדקה ה-22 חילופי מסירות נאים בין שוטה ביבילוב לאלן דזאגויב הסתיים בשער של האחרון, ו-0:1 לרוסים. 12 דקות מאוחר יותר, הגרמנים הצליחו להשיג שער שיוויון מרגליו של פטריק הרמן: פולאנד עבר את טסאלאגוב בצד שמאל והעביר כדור רוחב פנימה. הרמן השיג את שצ'ניקוב בקורה הרחוקה, ובעט כדור פשוט שקבע 1:1. שצ'ניקוב היה מעורב באירוע היחיד שמעניין עד לסוף המחצית – הוא ספג כרטיס אדום, השני של הרוסים בטורניר, אחרי עבירה על יאנטשקה.

סבסטיאן רודי הצליח לבסוף להפוך את התוצאה, עם פנדל, עליו הורה השופט לאחר שבורלאק הכשיל ברחבה את הרמן, וזו גם הייתה התוצאה הסופית של המשחק. הגרמנים אמנם חוזרים הביתה, אבל אין ספק שהם מרגישים טוב יותר עם שלוש הנקודות. הרוסים, לעומת זאת, הפכו לנבחרת החמישית בהיסטוריה (הרביעית הייתה אנגליה, אתמול) שמסיימת ללא נקודות את הטורניר.

<a href="https://twitter.com/IFAEURO2013" data-widget-id="342189861798825984">ציוצים מאת @IFAEURO2013</a>
<script>!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+"://platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");</script>

 

 

הרכבים:

גרמניה: אוליבר באומן, טוני יאנטשקה, לאסה סוביך, שקודרן מוסטאפי, סטפן תסקר, מתיאס גינטר, סבסטיאן רוד, לואיס הולטבי (סבסטיאן רודי, 46), כריסטיאן קלמנס (סבסטיאן פולטר, 46), קווין פולנד, פטריק הרמן.

רוסיה: אלכסנדר פילצוב, גאורגי שצ'ניקוב, טאראס בורלאק, מקסים בלאייב, איברגים טסלאגוב, סרגיי פטרוב, רומן אמליאנוב (אולג שאטוב, 43), מקסים גריגורייב (פאבל יאקובלב, 49), שוטה ביבילוב, דניס צ'רישב, אלן דזגוייב.

 

 

  • banner-1
  • דף הבית חדשות גרמניה רוסיה גרמניה – רוסיה 1:2